Share |
Resultater fra Bella Skilte Cup 3. afd. d. 11/06-2013
Øvrige resultater:
Resultat Gr.1 med omgangstider  
Resultat Gr.2 med omgangstider  
Resultat Gr.3 med omgangstider  
Resultat Gr.4 med omgangstider  
Resultat Gr.5 med omgangstider  
Resultat Dame med omgangstider  
Distance
Klasse
Målepunkt
Evt. Søgekriterie:
  Antal
146/146
Plc.Startnr.BruttotidOmg.NavnKlub/Hold/FirmaKlasse
112802:19:125Patrick GrevelundHaslev CykelmotionGruppe 1
215502:19:125Jesper BjerggaardSynergy CyclingGruppe 1
311602:19:125Danny JonassonDK 3650 CyclingGruppe 1
413502:19:125Skipper HermansenHolbæk CykelsportGruppe 1
513702:19:135Gerner JørgensenHolbæk CykelsportGruppe 1
611302:19:135Frank HansenDK 3650 CyclingGruppe 1
710002:19:135Henrik FrederiksenAmager Cykel RingGruppe 1
812302:19:135Peter LindkvistDK 3650 CyclingGruppe 1
915002:19:135Martin PalmquistSynergy CyclingGruppe 1
1013102:19:135Henrik Roer PetersenHaslev CykelmotionGruppe 1
1110602:19:135Ole KronkjærAmager Cykel RingGruppe 1
1215902:19:135Morten Leth PoulsenAmager Cykel RingGruppe 1
1314602:19:155Søren SøholtTeam PingelGruppe 1
1411902:19:155Martin WalsøeDK 3650 CyclingGruppe 1
1515802:19:165Mikael SchouAmager Cykel RingGruppe 1
1615102:19:165Lars MidtgaardSynergy CyclingGruppe 1
1710902:19:165Morten Bro KristoffersenBrøndby Cykel MotionGruppe 1
1814502:19:165Jens S. PoulsenAmager Cykel RingGruppe 1
1910402:19:165Michael VandborgAmager Cykel RingGruppe 1
2015302:19:165Dan MøllerSynergy CyclingGruppe 1
2110502:19:165Morten BakAmager Cykel RingGruppe 1
2212702:19:165Carsten RitterDK 3650 CyclingGruppe 1
2310202:19:165Martin KjærsgaardAmager Cykel RingGruppe 1
2410802:19:165Claus LarsenBrøndby Cykel MotionGruppe 1
2511402:19:175Mikael AndersenDK 3650 CyclingGruppe 1
2614402:19:175Søren Nygaard JensenTeam PingelGruppe 1
2710702:19:175Troels HansenBrøndby Cykel MotionGruppe 1
2816302:19:185Jan HouenSynergy CyclingGruppe 1
2916102:19:185Flemming ClausenSynergy CyclingGruppe 1
3013602:19:185Jesper JamesHolbæk CykelsportGruppe 1
Side: 1 2 3 4 5